fbpx
Edit

За платформата

Платформата се состои од серија бесплатни едукативни вебинари на стручни теми од психологијата преку кои секој од вас ќе може да научи нешто за себе и за начините како да се справува во одредени ситуации.

Дополнително имаме вклучено и забавни настани, но и индивидуална поддршка со лиценцирани психолози. 

Контакт инфо

Loading Настани

« Сите Настани

  • This event has passed.

Смеењето како терапија

22 мај 2021 @ 8:00 pm - 10:00 pm

Во забавниот дел на платформата за психолошка поддршка го организираме настанот „Смеењето како терапија“ со актерот и стенд-ап комичар Марјан Ѓорѓиевски.

Facebook линк: https://www.facebook.com/events/862970514258526/
Zoom линк: https://zoom.us/meeting/register/tJAsdOypqDkqHdbGKjKgxSpUnxG-L8g__flt

Дојдете да се смееме заедно и да откриеме како смеењето го подобрува нашето здравје.

Ќе имаме можност практично да согледаме дали (и колку) смеењето е заразно, да дискутираме за видовите на хумор и да уживаме во краток перформанс од страна на Марјан.

Детали

Датум:
22 мај 2021
Време:
8:00 pm - 10:00 pm
Настан категорија:
Погледни Настан веб страна

Локација

Меѓународен Славјански Универзитет „Г. Р. Державин“
ул. „Маршал Тито“ 77
Свети Николе, 2220 North Macedonia
+ Google Map