fbpx
Edit

За платформата

Платформата се состои од серија бесплатни едукативни вебинари на стручни теми од психологијата преку кои секој од вас ќе може да научи нешто за себе и за начините како да се справува во одредени ситуации.

Дополнително имаме вклучено и забавни настани, но и индивидуална поддршка со лиценцирани психолози. 

Контакт инфо

Loading Настани

« Сите Настани

  • This event has passed.

Виртуелно патување до музејот на Зигмунд Фројд

19 мај 2021 @ 8:00 pm - 10:00 pm

Повелете на едно поразлично виртуелно патување до музејот на Зигмунд Фројд во Лондон.

GOTHAM TRAVEL AND EVENTS
ќе ви раскаже за возбудливото патување до таму, а кога ќе влеземе внатре ќе го разгледаме амбиентот каде што Фројд создавал и творел.

Facebook линк: https://www.facebook.com/events/305920247688699/
Zoom линк: https://zoom.us/meeting/register/tJcldOiurDkvGdf_s2U3TtuT0doPKB9R9yrE

Ќе слушнете како работел со своите клиенти и кои се неговите најинтересни сеанси.
Сето ова додека седите удобно во вашиот дом.

Детали

Датум:
19 мај 2021
Време:
8:00 pm - 10:00 pm
Настан категорија:
Погледни Настан веб страна

Локација

Меѓународен Славјански Универзитет „Г. Р. Державин“
ул. „Маршал Тито“ 77
Свети Николе, 2220 North Macedonia
+ Google Map